Yükleniyor...

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantımızda, konuğumuz Doç. Dr. Emre Güldoğan Şanlıurfa Neolitik Çağ Araştırmaları Taş Tepeler projeleri hakkında çok değerli bilgiler paylaştı. Çok keyifli geçen toplantımızda 11-17 Eylül Ortak Hizmet Haftası kapsamında Bağdat Caddesi Lions Kulübü bizimle birlikteydi. Flama değişimi yaptık ve Başkan Can Oltulu'dan Lions projelerini dinledik. Kültürel mirasımızla ilgili ortak yapmayı planladığımız projelerimizi değerlendirdik. Gündemimizin yoğun olduğu toplantımızda değerli hocamız Doç. Dr. Emre Güldoğan'a Meslekte Üstün Hizmet Ödülünü Guvernör Yardımcımız Ayfer Karadayı takdim etti.

Ataşehir Rotary Kulübü olarak bölgemizin gururu Ataşehir Rotary Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettik. Okul Müdürü İsmail Yüksel ve Müdür yardımcılarıyla sıcak sohbetimizde, birlikte hayata geçirebileceğimiz projeleri değerlendirdik. Rotaract kulübümüzün de dahil olacaği pek çok etkinlik icin sözleştik.

Bursiyer öğrencilerimizle dönemin ilk etkinliğinde buluştuk. Rahmi Koç Müzesini öğrencilerimizle gezerek çok keyifli bir gün geçirdik. Eksiklerimiz olsa da çoğunun ilk ziyareti olması bizleri çok mutlu etti.

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri : Spaces Ataşehir

Toplantı Günü : Salı

Toplantı Saati : 19:30 - 21:30

Dönem Başkanı

Yener YÜKSEL

Kulüp Başkanı ve Eşi